درباره Doyo

دویو(Doyo) در واقع بر گرفته از عبارت انگلیسی ! Do you است و به معنی انجام دادن و نیاز داشتن میباشد. دلیل انتخاب نام دویو(Doyo) در واقع ساده کردن و کوتاه کردن نام دامنه و برند و روان و مرتبط بودن با زمینه فعالیت سامانه هوشمند خدمت رسانی (Doyo) میباشد . دویو (Doyo) اولین سامانه هوشمند درخواست خدمات و نیروی متخصص و فنی در ایران و خاورمیانه میباشد. با استفاده از وب سایت دویو (Doyo) و یا نصب اپلیکیشن اندروید و ios , میتوانید در هر کجا که هستید خدمات مورد نظر خود را درخواست دهید و سیستم برترین سرویس دهنده ها را به صورت کاملا هوشمند با شما معرفی میکند و در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شده و خدمات مورد نظر را به شما ارائه می دهند. گستره خدمات ارائه شده در سامانه هوشمند درخواست خدمات دویو (Doyo) بسیار وسیع میباشد و با ارائه خدماتی نظیر ساخت ساز و بازسازی ‌‌, تاسیسات مکانیکی و الکتریکی ساختمان , نقاشی , دکوراسیون داخلی و خارجی , سیستم های امنیتی ساختمان , چوب و نجاری , نظافت و شستشو , بهداشتی و مراقبتی و صدها سرویس دیگر فعالیت خود را در سال ۱۳۹۶ آغاز کرده ایم. دویو (Doyo) در واقع یک استارتاپ کاملا هوشمند و بینظیر در زمینه خدمت رسانی به عموم مردم , کارفرمایان , شرکت ها و سازمانهای بزرگ و کوچک میباشد و با هدف ارائه خدمات سریع , با کیفیت و ارزان فعالیت خود را آغاز کرده است. تمامی حقوق مادی و معنوی دویو (Doyo) متعلق به شرکت تجارت الکترونیک سروش پرداز به شماره ثبتی ۴۷۱۸۳۳ می باشد و در اتاق فکرهای فوق العاده جذاب این شرکت و توسط مهندسین مجرب و خوش ذوق آن طراحی و برناهمه نویسی شده و به سرعت در حال توسعه است.

هدف Doyo

هدف ما ارائه هر نوع خدمت در کمترین زمان و بالاترین کیفیت ممکن با استفاده از بسترهای هوشمند تجارت الکترونیکی و تکنولوژی روز دنیا , به تک تک هموطنان عزیزمان در جای جای این مرز و بوم میباشد.

چشم انداز Doyo

چشم انداز سامانه هوشمند درخواست خدمات دویو (Doyo) , ساماندهی و ایجاد یک بازار کار خیلی خوب و پر رونق برای بیش از ۱ میلیون نفر نیروی فنی و متخصص و ایجاد اشتغال برای هر کسی که حرفه ای دارد و میتواند خدمتی را در چهارچوب قوانین و مقررات سامانه دویو (Doyo) به مشتریان این شرکت ارائه دهد . چشم انداز ۴ ساله سامانه هوشمند درخواست خدمات دویو (Doyo) , کاهش چشمگیر نرخ بیکاری و افزایش سطح رفاه خانواده ها فارق از محل زندگی آنها می باشد. هر یک از اعضای خانواده که حرفه ای داشته باشد میتواند از طریق دویو کسب درآمد مطمئن و پایداری داشته باشد.